FORUM Infinite Ice Knifes

FORUM POŚWIĘCONE KLANU INFINITE ICE KNIFES

Ogłoszenie

UWAGA UWAGA!PROSZE CZYTAĆ OGŁOSZENIA I DOKŁADAĆ NOWE INFORMACJE DO NIEGO! rekrutacja ZAMKNIETA (1 rezerwowy potrzebny)

#1 03-01-2009 20:23:41

Just DANCE

Użytkownik

12580373
Skąd: A Co Wpadniesz??
Zarejestrowany: 03-01-2009
Posty: 12
Punktów :   

Mój żart...xD

Żona mówi do Małysza:
- Chyba będzie padać...
- A co znów nisko latam - odpowiada Adam.


--------------------------------------------------------------------------------

- Dlaczego policja ścigała Małysza za napady?
- Bo robił za duże skoki.
 


--------------------------------------------------------------------------------

Adam Małysz w trakcie skoku:
- Halo! Wieża!! Kończy mi się pas!!!


--------------------------------------------------------------------------------
Dlaczego Adam tak wcześnie wylądował i zdobył tylko srebro?
Bo akurat rozmawiał przez komórkę i stracił zasięg.
   


--------------------------------------------------------------------------------

Żona prosi Małysza:
- Adaś, skocz na pocztę...
- Eee, za blisko - niech Schmidt skoczy !


--------------------------------------------------------------------------------

W czym skoczkowie narciarscy są lepsi od alpinistów?
- Bo skaczą na K-120, a tamci co najwyżej na K-2.
 


--------------------------------------------------------------------------------

Siedzi dwóch więźniów w celi. Jeden z nich mówi:
- Ty znasz Małysza?
- Nie.
- Ten to miał skok.


--------------------------------------------------------------------------------

Dlaczego Adam na pewno wygra ze Schmittem?
- Bo jeszcze się nie zdarzyło, żeby krowa dała radę bykowi (Milka i RedBull).
   


--------------------------------------------------------------------------------

Idzie kura, patrzy Adam Małysz siedzi na ławce. Zaczyna go dziobać. On do niej:
- Te, kura, uciekaj, bo jak cię kopnę to polecisz na drzewo!
- Nareszcie będę brała lekcje u mistrza!


--------------------------------------------------------------------------------

Małysz jesienią idzie sobie przez park i słyszy:
-Adam czekaj
-Słucham ptaszku
-Zabierzesz się z nami do Afryki, bo Schmitt nie da rady...
 


--------------------------------------------------------------------------------

Małysz wraca do domu po zwycięstwie w Turnieju Czterech Skoczni. Staje w drzwiach, a żona na to:
- No dobra, a teraz skocz do sklepu.


--------------------------------------------------------------------------------

Przed podrózą do Japonii na kolejne zawody Adam się zastanawiał czy lecieć tam samolotem, czy na nartach.







--------------------------------------------------------------------------------

Małysz spotkał kolegów.
- Czołem Adam, wybierzesz się z nami na piwo?
- Nie mogę, muszę lecieć.


--------------------------------------------------------------------------------

-Dlaczego Małysz ma kolczyk w uchu?
-Żeby zrównoważyć zegarek!







--------------------------------------------------------------------------------

-Czy wiesz, dlaczego Małysz zawsze lata z komórką?
-Żeby zadzwonić do trenera, kiedy ma wylądować.


--------------------------------------------------------------------------------

-Czemu Małysz ma kolczyk w uchu?
-Bo go ornitolodzy dorwali.







--------------------------------------------------------------------------------

Żona przed wyjazdem mówi do Małysza
- Tylko mi nie skacz na boki!!
--------------------------------------------------------------------------------

Wywiad z bacą: - Baco, jak wygląda wasz dzień pracy?
- Rano wyprowadzam owce, wyciągam flaszkę i piję...
- Baco, ten wywiad będą czytać dzieci. Zamiast flaszka mówcie książka.
- Dobra. Rano wyprowadzam owce, wyciągam książkę i czytam. W południe przychodzi Jędrek ze swoją ksišżką i razem czytamy jego książkę. Po południu idziemy do księgarni i kupujemy dwie książki, które czytamy do wieczora. A wieczorem idziemy do Franka i tam czytamy jego rękopisy.


--------------------------------------------------------------------------------
Dwóch górali postanowiło sprawdzić ile ludzi jest w knajpie w Żywcu. Uradzili, że jeden będzie wyrzucał gości a drugi liczył. Tak też zrobili. Słychać brzęk tłuczonego szkła, okrzyk "O Jezu", a góral liczy:
- Roz.
Znowu okrzyk.
- Dwa.
- ...
W pewnym momencie brzęk i wylatujący mówi:
- Teroz nie licz, bo to jo.

Ostatnio edytowany przez Just DANCE (03-01-2009 20:30:38)

Offline

 

#2 05-01-2009 16:20:56

DEVILSH

Administrator

Skąd: Zza monitora
Zarejestrowany: 03-01-2009
Posty: 78
Punktów :   

Re: Mój żart...xD

Siedzi dwóch gości w barze i jeden mówi:
-ty,wiesz,wczoraj wracam z imprezy,troche napity,nikogo wokół A tu nagle coś mnie ŁUP!W plecy!I CO?odwracam sie,patrze,a to ASFALT!


*********************************************************************************

W czasie meczu sędzia odgwizdał spalony.Podchodzi do niego murzyn i mówi-NIE SPALONY TYLKO CZARNOSKÓRY!

*********************************************************************************

Chuck Norris nie umrze.On kopnie z półobrotu w kalendarz.

*********************************************************************************

Wiecie czemu brunetka może spaść z 5 piętra i sie zabić a blondynka nie?Bo blondynka jest taka głupia że skacze i 1m nad ziemią sie zatrzymuje i tak wisi do końca świata.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mag-team.pun.pl www.forum20tdh.pun.pl www.gospp.pun.pl www.pokemonfunn.pun.pl www.sbmtechniczna.pun.pl